Hakkımızda

Hakkımızda

2003 yılında Çorlu’da faaliyetlerine başlayan firmamız, kurulduğu günden bugüne hizmetlerini, müşteri memnuniyeti üzerine odaklandırmış olup; kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Trakya Cam Balkon & Alüminyum olarak, teknolojik gelişime ve yeniliklerin sürekli takipçiliğini yapmakta olup, modern tasarımları kusursuz bir uygulamayla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kaliteden asla taviz vermeyen ve tam zamanında üretim ve montaj ile bölgesinde sektörün önce kuruluşlarından biri olmayı hak etmiştir.

Firmamızın en önemli özelliklerinin biri, hem üretici olması hem de montaj hizmetlerini bire bir kendi bünyesinde gerçekleştiriyor olmasıdır. Çorlu ve civarında garantili hizmet anlayışı ile aranılan firmalardan olan kağan pen çözüm odaklı hizmet anlayışı ile sektöründe lider konumdadır. Çorlu ve civarında cam balkon sistemlerinde marka haline gelen Trakya Cam Balkon, deneyim ve tecrübelerini kullanarak müşterilerin en doğru ürünü seçmesinde yardımcı olur.
Müşteri özel istekleri doğrultusunda üretimini gerçekleştirdiği her ürünün kullanımı hakkında müşterilerini bilinçlendirir. Ücretsiz keşif diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlkemiz;

Müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile zamanında, kaliteli ve düşük maliyetli çözümler sunmak.

Vizyonumuz;

Müşterilerimiz için oluşturduğumuz, değeri sürekli artirmayi hedefliyen bir firma olarak,müşterilerimizin memnuniyet derecesine yükseltmek ve bu memnuniyeti sürekli sağlamaktır.

Misyonumuz;

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler bulmak.
  • Sunduğumuz ürün ve hizmetlerden en yüksek verimin alinmasini sağlamak.
  • Kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak.
  • Kalıcı işbirlikleri sağlamak.

Çözüm odaklı

Müşteri isteklerine yanıt veren çözüm odaklı iş anlayışı.

Satış Sonrası Destek

Satış ve montaj sonrası garantili ücretsiz destek.

Ücretsiz Keşif

Talepler doğrultusunda ücretsiz yerinde keşif imkanı.

Zamanında teslimat

Zamanında teslimat ve montaj garantisi.